2KD | 2KD - Kochaj życie, Dbaj o siebie
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

2KD – Karolina Darnowska

Nazywam się Karolina Darnowska i jestem certyfikowanym specjalistą z zakresu zdrowego odżywiania oraz dostosowanej do potrzeb aktywności fizycznej. Mam tytuł magistra studiów wyższych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, kierunku Towaroznawstwo, Usługi Żywieniowe i Dietetyka. Dodatkowo posiadam świadectwo MEN z dietetyki oraz legitymację trenerską wystawioną przez AWFiS w Gdańsku, z nadanym tytułem trenera personalnego.

 

Jestem ogromną pasjonatką zdrowego stylu życia i dlatego w czasie wolnym stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach związanych z tym zagadnieniem. Koresponduje to z moją cechą, którą staram się codziennie pielęgnować, a mianowicie chęcią doskonalenia się i rozwoju. Nie udało by mi się to jednak, gdyby nie otwartość na drugiego człowieka. Zarówno na warsztatach, szkoleniach jak i codziennej pracy spotykam różnych ludzi, od których staram się czerpać wiedzę i doświadczenie. Podczas spotkań z moimi klientami staram się dzielić pozytywną energią i zaangażowaniem. We wszystkie swoje działania wkładam 100{012c7194915beeac6c219775b2b7ba78983a76a65a476ee64018926167f65c0e} siebie, dlatego największą satysfakcję, dają mi efekty i osiągnięcia moich podopiecznych.

 

W czasie wolnym od pracy jestem aktywną snowboardzistką i triathlonistką. Pasjonują mnie książki z zakresu zdrowego stylu życia oraz rozwoju osobistego. Czasem jednak jak każdy z nas potrzebuję odskoczni i wtedy uciekam w plener, ponieważ uwielbiam kontakt z naturą i zwierzętami.

Osiągnięcia w triathlonie

  • 2 miejsce  w kat. 18-24 kobiet na dystansie Olimpijskim – Triathlon Gdańsk,
  • 2 miejsce OPEN KOBIET na dystansie 1/8 IronMan – Hoffer Triathlon Energy Lidzbark,
  • 2 miejsce w kategorii K1 na dystansie ¼ IronMan – Triathlon Energy Starogard GD.,
  • 3 miejsce OPEN KOBIET na dystansie 1/8 IronMan – Triathlon Charzykowy,
  • 1 miejsce w kategorii K1 na dystansie 1/8 IronMan – Gniewino triathlon Energy,
  • 3 miejsce w kat. 18-24 kobiet na dystansie Olimpijskim podczas Mistrzostw Polski w Triathlonie – Triathlon Gdańsk
  • 2 miejsce OPEN KOBIET podczas Triathlonu MTB Kartuzy